Apie mus

Apie mus

Mūsų misija

Pagrindinis mūsų tikslas yra padėti rasti pelningiausią darbą užsienyje, kuris duotų didesnes pajamas.

Helpiai yra viena iš nedaugelio įdarbinimo agentūrų Lietuvoje, kurios netaiko visiškai jokio mokesčio įdarbinant užsienyje. Taip pat esme tarp viena iš lyderių, darbinant užsienyje.

Pagrindinės veiklos

  • Konsultuojame klausimais susijusiais su darbu užsienyje.
  • Padedame išsirinkti tinkamiausią darbo poziciją užsienyje.
  • Tarpininkaujame įdarbinant.
  • Organizuojame kelionę.
  • Surandame gyvenamąjį plotą.
  • Tvarkome dokumentus, reikalingus darbui užsienyje.

 

Vizija


Esame viena tarptautinė įdarbinimo agentūra, todėl siūlome darbus ne vienoje šalyje, tačiau beveik visose galingiausiose Europos šalyse. Rūpinamės savo piliečiais ir siekiame, kad kiekvienas darbuotojas būtų pripažintas už pasiektus rezultatus. Nenuleisime rankų ir nepasiduosime, kol netapsime didžiausia įdarbinimo agentūra Europoje. Siekime tikslo kartu, nes mums Jūsų pasitikėjimas yra labai svarbus. Išliekame lojalūs savo klientams. Prisijunkite prie mūsų komandos ir tapkite didžiausios šeimos Europoje dalimi.

"

Darbas užsienyje

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė. Plačiau apie tai privatumo politika

Mes renkame informaciją apie Jus naudodami slapukus (angl. cookies) ir panašias technologijas. Slapukai yra maži failai, kurie laikinai įrašomi į Jūsų įrenginio standųjį diską ir leidžia atpažinti Jus per kitus apsilankymus Svetainėje, išsaugoti asmens naršymo istoriją, parinktis, pritaikyti turinį, pagreitina Svetainėje vykdomas paieškas, sukuria patogią ir draugišką Svetainės aplinką, pateikia ją efektyviau ir patikimiau. Slapukai – įprasta naršymo tinklalapiuose praktika, kuri palengvina naudojimąsi tinklalapiu. Dažniausiai tokia informacija Jūsų tiesiogiai neidentifikuoja, tačiau naudojant slapukus Jūsų patirtis internete gali būti labiau suasmeninta. Jūs galite nuspręsti neleisti tam tikrų tipų slapukams veikti. Paspauskite ant skirtingų kategorijų antraščių, jei norite sužinoti daugiau ir pakeisti numatytuosius nustatymus. Tačiau turėtumėte žinoti, kad tam tikrų tipų slapukų blokavimas gali turėti įtakos jūsų patyrimui šioje svetainėje ir mūsų siūlomoms paslaugoms.

Uždaryti