Paslaugos

Paslaugos

Pagrindinė paslauga - darbas užsienyje

1

Pagrindinė paslauga yra įdarbinimas užsienyje

Helpiai teikia paslaugas, susijusias su įdarbinimu užsienio valstybėse, pagrindinė mūsų paslauga yra darbai užsienyje ir ją, kaip ir kitas savo siūlomas paslaugas teikiame visiškai nemokamai.

2

Organizuojame kelionę į šalį, kurioje dirbsite

Organizuojame kelionę lėktuvu arba žemės transportu - autobusu. Atvykusiuosius į šalį, pasitinka įmonės atstovai, duoda instrukcijas dėl darbo užsienyje bei apgyvendina.

3

Sutvarkome darbui reikalingus dokumentus

Pasirūpiname, jog dirbdamas užsienyje, turėtų toje šalyje reikiamus darbo dokumentus, taip pat, jeigu reikia, atidarome banko sąskaitą.

4

Surandame gyvenamą vietą

Pasirūpiname darbuotojo gyvenamąja vieta. Visuomet stengiamės surasti gyvenamąjį plotą pagal darbuotojo poreikius, vieniems tai yra pigesnis būstas, kitiems arčiau darbo, tretiems reikia papildomų patogumų. Stengiamės atsižvelgti į kliento poreikius ir suteikti tinkamiausią būstą kiekvienam.

5

Pasirašome sutartį Lietuvoje

Kadangi šiais laikais yra daug nepasitikinčių žmonių įdarbinimo agentūromis, tad mes nusprendėme pasirašyti sutartį tarp mūsų (agentūros) ir ieškančiojo darbo užsienyje. Taip pat žmogus gauna tiesioginį ir oficialų darbdavio kvietimą atvykti dirbti, taip asmuo yra garantuotas, jog darbą tikrai gaus

6

Konsultuojame visais klausimais

Kadangi esame įdarbinimo agentūra, todėl savo esamus ir būsimus klientus konsultuojame visais rupimais klausimais, susijusiais su darbu užsienyje ir jį siejančiais dalykais

7

Pasitinkame užsienio valstybėje

Dažniausiai atvykusiuosius pasitinkame oro uoste, autobusų stotyse, taip pat tie darbuotojai, kurie vyksta išnuomotu transportu, juos dažniausiai atveža iki pat gyvenamojo ploto, juos pasitinka įpareigotas atstovas. Nei vienas darbuotojas nepaliekamas laukti.

8

Padedame rasti sprendimą, ištikus bėdai

Jeigu išvykus dirbti į užsienį kyla nesklandumų ar klausimų bet kokioje situacijoje, galite kreiptis į įpareigotą asmenį arba tiesiai į įdarbinimo agentūrą. Padedame rasti sprendimą visose, susijusiose su darbu bei gyvenimu, padėtyse.

9

Esant būtinybei organizuojame kelionę į darbą

Visuomet mūsų įmonės atstovai stengiasi rasti gyvenamąją vietą kuo arčiau namų, kad į darbą būtų galimybė atvykti pėsčiomis, tačiau jeigu yra būtinybė, kelionę iki darbo organizuojame pasitelkę darbdavius.

10

Organizuojame kelionę atgal į Lietuvą

Organizuojame kelionę atgal į Lietuvą. Ne visi nori organizuotis ją patys, todėl nusprendėme pasiūlyti tokią paslaugą teikti mes. Jeigu asmuo, kuris dirba užsienyje dėl kažkokių priežasčių nenori ar negali susiorganizuoti pats kelionės, tuomet gali kreiptis į mūsų komandą ir mes rasime tinkamiausią būdą pasiekti Lietuvą.

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė. Plačiau apie tai privatumo politika

Mes renkame informaciją apie Jus naudodami slapukus (angl. cookies) ir panašias technologijas. Slapukai yra maži failai, kurie laikinai įrašomi į Jūsų įrenginio standųjį diską ir leidžia atpažinti Jus per kitus apsilankymus Svetainėje, išsaugoti asmens naršymo istoriją, parinktis, pritaikyti turinį, pagreitina Svetainėje vykdomas paieškas, sukuria patogią ir draugišką Svetainės aplinką, pateikia ją efektyviau ir patikimiau. Slapukai – įprasta naršymo tinklalapiuose praktika, kuri palengvina naudojimąsi tinklalapiu. Dažniausiai tokia informacija Jūsų tiesiogiai neidentifikuoja, tačiau naudojant slapukus Jūsų patirtis internete gali būti labiau suasmeninta. Jūs galite nuspręsti neleisti tam tikrų tipų slapukams veikti. Paspauskite ant skirtingų kategorijų antraščių, jei norite sužinoti daugiau ir pakeisti numatytuosius nustatymus. Tačiau turėtumėte žinoti, kad tam tikrų tipų slapukų blokavimas gali turėti įtakos jūsų patyrimui šioje svetainėje ir mūsų siūlomoms paslaugoms.

Uždaryti