Tomas

Sveiki visi, labai norėjau padėkoti Helpiai kolektyvui už pagalbą įsidarbinant fabrike Norvegijoje. Darbas principe toks, kokio ir tikėjausi. Ne aukščiausi standartai, tačiau vis gi žuvies fabrikas. Gyvenu kukliam, tačiau gražiam būste, name gyvename 5-se, visko užtenka, nesipešame, o svarbiausia, kad uždirbu tikrai daugiau nei Lietuvoje, ir tautiečių čia yra nemažai, todėl tikrai nemanau, jog darbas užsienyje yra blogybė, mano atveju atvirkščiai- palaima, ačiū dar kartelį Helpiai komandai, linkiu sėkmės darbuose.

Tomas, Fabrikas

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė. Plačiau apie tai privatumo politika

Mes renkame informaciją apie Jus naudodami slapukus (angl. cookies) ir panašias technologijas. Slapukai yra maži failai, kurie laikinai įrašomi į Jūsų įrenginio standųjį diską ir leidžia atpažinti Jus per kitus apsilankymus Svetainėje, išsaugoti asmens naršymo istoriją, parinktis, pritaikyti turinį, pagreitina Svetainėje vykdomas paieškas, sukuria patogią ir draugišką Svetainės aplinką, pateikia ją efektyviau ir patikimiau. Slapukai – įprasta naršymo tinklalapiuose praktika, kuri palengvina naudojimąsi tinklalapiu. Dažniausiai tokia informacija Jūsų tiesiogiai neidentifikuoja, tačiau naudojant slapukus Jūsų patirtis internete gali būti labiau suasmeninta. Jūs galite nuspręsti neleisti tam tikrų tipų slapukams veikti. Paspauskite ant skirtingų kategorijų antraščių, jei norite sužinoti daugiau ir pakeisti numatytuosius nustatymus. Tačiau turėtumėte žinoti, kad tam tikrų tipų slapukų blokavimas gali turėti įtakos jūsų patyrimui šioje svetainėje ir mūsų siūlomoms paslaugoms.

Uždaryti