Mantas

Sveiki visi, noriu palikti rekomendacija Helpiai komandai, labai paslaugus ir visuomet gebantys padeti zmones. Dirbau Vokietijoje Elektriku, darbo salygos tiesiog fantastiskos, nepalyginsi su Lietuva, dirbome po 50 valandu per savaite, turejome 4 pertraukas per darbo diena, kolektyvas puikus, virsininkas kasdien pristatydavo pietus asmeniskai mums, gyvenome kambaryje po du, isnuomotuose namuose, namai neseniai baigti irengineti, dar kvepejo dazais, viskas nauja, gavome ir automobilius vienas 4 asmenims, sakyciau tai buvo vienas is mano geriausiu darbu, kuriuos teko dirbti, tikrai rekomenduoju Helipiu komanda ir manau kita vel greitu metu vyksiu padirbeti per sia imone.

Mantas, Elektrikas

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė. Plačiau apie tai privatumo politika

Mes renkame informaciją apie Jus naudodami slapukus (angl. cookies) ir panašias technologijas. Slapukai yra maži failai, kurie laikinai įrašomi į Jūsų įrenginio standųjį diską ir leidžia atpažinti Jus per kitus apsilankymus Svetainėje, išsaugoti asmens naršymo istoriją, parinktis, pritaikyti turinį, pagreitina Svetainėje vykdomas paieškas, sukuria patogią ir draugišką Svetainės aplinką, pateikia ją efektyviau ir patikimiau. Slapukai – įprasta naršymo tinklalapiuose praktika, kuri palengvina naudojimąsi tinklalapiu. Dažniausiai tokia informacija Jūsų tiesiogiai neidentifikuoja, tačiau naudojant slapukus Jūsų patirtis internete gali būti labiau suasmeninta. Jūs galite nuspręsti neleisti tam tikrų tipų slapukams veikti. Paspauskite ant skirtingų kategorijų antraščių, jei norite sužinoti daugiau ir pakeisti numatytuosius nustatymus. Tačiau turėtumėte žinoti, kad tam tikrų tipų slapukų blokavimas gali turėti įtakos jūsų patyrimui šioje svetainėje ir mūsų siūlomoms paslaugoms.

Uždaryti